Музично-спортивна розвага "Спорт - здоров'я, спорт - це сила, що дає всім дітям крила!"

21 липня 2016 року інструктори з фізичного виховання, Турянин Н. В. та Кривко Н. О., спільно із музичними керівниками, Буришин О. І. та Лучковською І. В., провели  на спортивному майданчику для вихованців садка музично-спортивну розвагу. Під час даного заходу дітки робили зарядку, мали змогу позмагатися в командах, взяти участь у цікавих естафетах та рухливих іграх.Такі розваги дуже подобаються дошкільнятам насамперед тому, що об'єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемог. А головне - спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Спільна діяльність та подолання труднощів зміцнюють дитячий колектив, пробуджують почуття відповідальності. Саме тому наші педагоги влаштували такий активний рухливий відпочинок для дошкільнят, адже він є запорукою здоров'я і доброго настрою дітей, їхнього постійного інтересу до фізичних вправ та формування у них життєвої компетентності.