ДНЗ №19 м.Мукачево
 
.

Правила прийому

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ОСОБИ, ЩО ЇХ ЗАМІНЮЮТЬ!

     Для того, щоб Ваша малеча мала змогу відвідувати наш заклад, Вам необхідно у методичному кабінеті управління освіти Мукачівської міської ради заповнити заяву про зарахування дитини до ДНЗ. Разом з цим повідомляємо, що із собою вам необхідно мати свідоцтво про народження дитини, її індентифікаційний код, довідку про місце проживання/реєстрацію дитини та паспорт одного із батьків дитини або особи, що їх замінює. Після написання такої заяви, зідно Рішення про зарахування виконавчого комітету Мукачівської міської ради, адміністрація закладу проінформує Вас у телефонному режимі про те, що Вашу дитину зараховано до нашого ДНЗ № 19.

    Також повідомляємо, що прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється  завідувачем ДНЗ упродовж періоду комплектації груп раннього та молодшого віку (червень-серпень) поточного року та протягом року для інших вікових груп ДНЗ. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

 

 
 

Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу № 19 

потрібні наступні документи:

 

1) заява батьків або особи, яка їх замінює;

2) медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);

3) довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

4) ксерокопія свідоцтва про народження;

5) довідка про місце реєстрації (проживання) дитини;

6) папка для зберігання особової справи дитини.

 

     Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

     Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.