Екологічна екскурсія до річки Латориця

13 липня 2016 року відбулась екологічна екскурсія до річки із дітьми старшої групи "Сонечко", під час якої вихованці мали змогу випустити прісноводну європейську болотяну черепаху. Як вдалося визначити, черепаха належить до виду болотяних, має довжину 16-18 см, приблизний вік - 7 років, стать - дівчинка. До речі, європейська болотяна черепаха є єдиним видом черепахи на Закарпатті, вона занесена до Червоної книги Українських Карпат.

Цю "незвичайну гостю" кілька днів тому знайшли господарі у своєму дворі. З їхніх розповідей, якось увечері, в траві під будинком черепаху побачив собака і став гавкати. Вони забрали Тортиллу в дім і за кілька днів віддали її нам. А тут вже й наші вихованці не забарилися та разом із музичним керівником, вихователем, помічником вихователя та діловодом відправились на нашу річку Латориця, де її й випустили. Перед відплиттям вона на всю довжину визирнула і попливла до нового дому та нових друзів.

Також під час екскурсії, музичний керівник, Лучковська І. В., розповіла дітям про рослинний світ на березі річки, а саме про такі рослини як: мильнянка, деревій звичайний, цикорій, коров'як, волошка, собача кропива (пустирник).

Для перегляду інших фотографій перейдіть за наступним посиланням