ДНЗ №19 м.Мукачево
 
.

"Читаюча альтанка" : "Вінні-Пух: історія одного ведмедика"

 

      20 липня 2016 року до нашого дошкільного закладу знов завітала Мукачівська міська бібліотека у рамках проекту «Читаюча альтанка». На цей раз бібліотекари присвятили свій захід 90-тій річниці із дня виходу історії про веселе ведмежа - Вінні-Пуха. Так-так, саме сьогодні йому виповнилося 90 років!

Ця історія розпочалася у 1926 році, коли в лондонському видавництві Methuen Co виходить книга «Вінні-Пух» з ілюстраціями Шепарда. Професійний художник-карикатурист, Шепард малював ескізи до «Вінні-Пуха» з натури. І це було зовсім не складно, а П’ятачок, і віслюк Іа, і Кенга, і Крихітка Ру, і Тигра – усе це були реальні іграшки, останні з яких придбали спеціально для розвитку сюжету. Книжка «Вінні-Пух» визнана в усьому світі як одна із зразків книги для сімейного читання. У ній є все те, що приваблює дітей, але є і те, що змушує переживати і міркувати дорослих читачів.

Вихованці нашого садка із захопленням слухали казку про Вінні та його друзів; розглядали книги та журнали; мали змогу погратися із ведмежам; відчути на дотик, які ж це опилки у Вінні-Пуха в голові, про які він співає у одній із своїх пісень; а також прийняти участь у цікавих рухливих іграх.

Тож дошкільний навчальний заклад № 19 та Мукачівська міська бібліотека запрошують Вас познайомитися з книжковим героєм-ювіляром.