Осінній Тиждень безпеки дитини

З 10 по 13 жовтня 2016 року у закладі проходив осінній Тиждень безпеки життєдіяльності дитини, під час якого були визначені такі тематичні дні як: «Дитина і здоров’я», «Небезпека поруч», «Дитина і довкілля», «Про цивільну оборону», «Допомога та самодопомога у надзвичайних ситуаціях». Перелічені вище теми роботи полягають у створені безпечних умов середовища для життєдіяльності дітей; стимулюванні в них умінь передбачити наслідки власних учинків; виробленні в дітей навичок практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій. Адже, починаючи з дошкільного віку, необхідно навчати дітей свідомо ставитися до свого здоров’я, питань особистої безпеки та безпеки оточуючих. Тож педагогічні працівники закладу провели наступні заходи:

1. Тематичні заняття, бесіди, екскурсії, піші переходи щодо даної тематики, а саме: малювання з елементами аплікації «Обережно вогонь», малювання «Отруйні гриби»; сюжетно-рольові ігри «Лікарня», «Абетка здоров’я» та «Автомобілі спеціального призначення»; розмальовування малюнків «Пішоходи на дорозі»; бесіда та малювання «Сірничок – користь і шкода»; моделювання ситуації «Похід до лісу»; бесіда за картиною «Правила дорожнього руху», дидактичні ігри.

Для перегляду інших фото відвідайте фотоальбом "Тематичні заняття до осіннього ТБЖ"

2. Зустріч із працівниками Кінологічного центру м. Мукачева

Працівники кінологічної служби Закарпатської поліції долучились до осіннього Тижня безпеки життєдіяльності, присвяченого охороні життя та здоров'я дітей. Сьогодні, 11 жовтня 2016 року, поліцейські кінологи разом зі своїми чотирилапими друзями завітали в гості до наших вихованців. Усього в заклад привезли, у спеціально облаштованому вольєрі, три пошуково-службові собаки: Дейзі – собака, що виконувала різні команди (з жестами та предметами); Донна – собака, що шукала вибухонебезпечні предмети (4-х разова учасниця АТО); Дік – собака-цуценя, який готується в подальшому на службу в поліції. Програма кінологів передбачала ряд завдань, які повинні були виконати чотирилапі. Найперше собака на ім’я Дейзі з кінологом продемонструвала загальний курс дресирування: "Сидіти!", "Стояти!", "До мене!", "Місце!", "Повзти!", а також вміння собаки приносити апорт - предмет, який кидає господар.  А розшукова собака Донна показала свої навики  у захисті господаря від злочинця. Разом з цим, старший інспектор-кінолог, Іван Добош, розповів діткам про службових собак, про їхні характери, звички, й про роботу, яку вони виконують на службі.

Фотозвіт Ви можете переглянути, пройшовши за наступним посиланням фотоальбом "Зустріч із працівниками КЦ м. Мукачева"

3. Зустріч з працівниками муніципальної поліції міста Мукачева до Дня захисників України.

Напередодні Дня захисників України, 13 жовтня, в закладі відбулася зустріч з працівниками муніципальної поліції. Головні інспектори Марія Русин та Василь Русин, разом із начальником муніципальної поліції Вячеславом Роман провели бесіду для малят про спокій та порядок благоустрою нашого міста. А дітки в свою чергу подарували нашим гостям чудові малюнки. Отож, у цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої Вітчизни! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!

4. Виставка дитячих робіт «Безпека мого життя».