Екскурсія до кінологічного центру м. Мукачева

Собака здавна людям помічник:

Мисливець, ст орож, друг і рятівник.

Як ви вже помітили, шановні відвідувачі нашого сайту, дошкільний навчальний заклад №19 часто співпрацює з патрульною, муніципальною поліцією та із пожежною службою. Але поза увагою ДНЗ незаслужено залишається робота кінологічної служби. Враховуючи любов дітей до тварин, їхній інтерес до дресирування, й як показує досвід, участь кінолога у занятті чи екскурсії неодмінно вразить малят. Отож, по запрошенню Кінологічного центру ГУНП в Закарпатській області, наші вихованці (46 дітей старшого дошкільного віку), разом із супроводжуючими, відправились на екскурсію до даної установи.

В реалізації нашого заходу допомагала муніципальна поліція, яка супроводжувала при перевезенні наших вихованців. Також слід відзначити роботу, інспекторів Анни Молнар та Володимира Тромпака, які здійснювали супровід дорогою до місця проведення екскурсії. Разом з цим по дорозі дітки пригадали правила безпечного поводження з незнайомим собакою та номери служб екстреної допомоги.

Капітан КЦГУНП в Закарпатській обл. Іван Добош та інспектор КЦГУНП в Закарпатській обл. Семен Поцко влаштували для дітей справжнє видовище, а саме:

1)  розповідь кінолога про правила поводження з собакою, з метою виховання відповідальності та розсудливості у дітей;

2)  огляд вольєрів із службово-розшуковими собаками;

3)  виконання собакою на ім’я Діна команд кінолога: крутиться навколо себе, ходить поруч, перестрибує через спину кінолога, біжить та сідає поруч з ним;

4)пошук захованих предметів собакою на ім’я Злата, яка була неодноразово учасником бойових дій на Сході;

5)  вівчарка – митник шукала в автівці  наркотики та вибухівку;

6)  захист людини від нападника та затримання уявного злочинця;

7)  подолання службово-розшуковою собакою смуги перешкод, при виконанні завдання: перестрибує через дуги, проповзає під ними, стрибає через високі та малі бар’єри, біг вверх/вниз по сходинкам.

Наприкінці, молодший інспектор Альона Малікова дала змогу нашим дітлахам погладити маленьку вівчарку на ім’я Дік. А найсміливіші дошкільнята навіть годували його кормом із своїх долоньок.

Пропонуємо вам переглянути відео фрагменти нашої захопливої екскурсії.