Діяльність практичного психолога (фото)

Тренінг для педагогів: «Міміка та жести у професійній діяльності вихователів ДНЗ»

вправа «Дерево очікувань»

Педагоги вибирають свою емоцію  покажи емоцію

«Створи свою казку»

казка руками дітей

Театралізоване дійство «Долина страхів»

"Долина страхів"

грудень 2013 р. – січень 2014 р.

Творча активність дошкільників – запорука успішної реалізації  особистості дитини

Творчість - це характерна для дитини дошкільного віку форма психічної активності, яка супроводжується створенням нового, оригінального, значущого для самої дитини продукту, засобу виразності або способу дій. Творчість найкраще виявляється в умовах креативно збагаченого середовища, в атмосфері максимального психологічного комфорту, особистісної свободи. При цьому пошукова й дослідницька діяльності є домінуючими, такими, що дозволяють дошкільнику вікривати нове, незвідане раніше - реалізувати свій творчий потенціал.

Важливою умовою розвитку творчості в дошкільному дитинстві є забезпечення психологічного комфортуяк в умовах сімейного виховання, так і в навчальному закладі. Спадковий потенціал не є найважливішим показником творчої продуктивності. Від батьків та оточення, в якому зростає і розвивається дитина, залежить розвиток її творчої особистості, перетворення творчий потенціал дитини ще в дошкільні роки спроможні сім'я та найближчі дорослі люди.

Анімація з прищіпок – розвиває творчу уяву. Це чудовий спосіб розвивати память, логіку, мислення, мовлення.

Колажування – це творчий процес, який допомагає дітям долати власну невпевненість.

Піскотерапія – взимку, коли дітям так не вистачає яскравих емоцій дуже важливим є ігри з піском, які допомагають розслабитися та долати негативні думки.

«… Любимо з піском ми грати -

В ньому є скарбів багато …»

ВЕСНА 2014 РОКУ

Тиждень психології