Заходи до Дня Прапору та Незалежності України

Напередодні державних свят, Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, в нашому закладі були проведені наступні заходи:

--- 22 серпня 2016 р.: флеш-моб до Дня Державного Прапора під назвою: «З Україною в серці», в якому брали участь усі вікові групи закладу;

--- 23 серпня 2016 р.: екскурсія «Незалежність – наше свято» старшої групи «Бджілка» до Мукачівської міської бібліотеки, а також музично-спортивна розвага «День народження держави».

Флеш-моб «З Україною в серці» проходив на базі кожної вікової групи закладу, де попередньо педагоги пояснили дітям символічне значення кольорів Державного Прапора України. Адже як відомо, жовтий колір – це колір пшеничної ниви, колір хліба, зерна, що дарує життя всьому сущому на землі, це колір жовтогарячого сонця, без лагідних променів якого не дозрів би, не заколосився б хліб. Це символ достатку українського народу. Блакитний, синій колір – це колір ясного, чистого, мирного неба. Це колір води, без якої не дозрів би хліб. І ще – це колір миру. Кожен учасник флеш-мобу мав жовто-блакитні атрибути: квіти, прапорці, стрічки, що були виготовлені вихователями власноруч із дошкільнятами, гелеві кульки, розмальовані руки або ж щічки малят у жовто-блакитних барвах.

Наступного дня до читальної зали міської бібліотеки завітали наші вихованці старшої групи «Бджілка», де для малят було проведено патріотичну мозаїку "Розмаїта моя Україна". Під час заходу діти слухали вірші про Україну, почули легенду "Звідки пішла назва Україна", відгадували загадки, дізнавались інформацію про символи нашої Держави, дивились відеоролик "Краса наша Україна!" та мультик "Моя країна Україна". Захопила дітей гра "Прапор України", після якої діти переглянули книги з виставок "З жита і неба наш прапор ясний" та "Незалежність наше свято". На згадку про захід кожен з присутніх отримав у дарунок від бібліотеки розмальовку "Рушник", як оберіг сили та держави.

Також була проведена й музично-спортивна розвага для дошкільнят під назвою «День народження держави». Де дітки гралися в ігри: «Склади квіти у віночок», «Хто швидше»; співали пісні та водили хороводи: «Козачата», «Ми українці», «Гарна наша Україна»; виконували «Державний Гімн України». Метою розваги було виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання; розвивати вміння  уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші; сприяти розвитку у дітей акторських здібностей.

Фотозвіт вищезазначених заходів Ви знайдете у фотогалереї нашого садка, пройшовши за наступним посиланням...