Всеукраїнський День дошкілля / "Барвиста палітра дошкілят"

29 вересня 2016 року на центральній площі міста Кирила та Мефодія, з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля, для старших дошкільників ДНЗ організували справжнє свято під назвою «Барвиста палітра дошкільнят». Під час якого дітей розважали аніматори та розмальовували аква-гримом; дошкільнята малювали на пінопластових трафаретах, оздоблювали деревцята, працюючи у таких трьох секціях: творча майстерня, у світі фітодизайну, чарівний світ тату. Такі творчі локації, разом з нашими вихованцями, пройшли близько 250 дітлахів із інших дошкільних навчальних закладів міста. Наприкінці свята малюки взяли участь у загальному флешмобі на центральній площі міста. Разом з цим, усі бажаючі також мали змогу сфотографуватися біля імпровізованого банера під назвою «День Дошкілля» на добру згадку про участь у міському дитячому заході.

Якщо Вам не довелось побачити нас на міській площі, то пропонуємо переглянути фото цього захолюючого свята;
для цього
відвідайте фотоальбом "Барвиста палітра дошкільнят"

А ось так наші вихователі розмальовували малят
та прикрашали з ними казкове деревце

Також до Вашої уваги відео-сюжет Телекомпанії М-студіо, де вихователі та батьки ДНЗ № 19 можуть побачити наші шедеври та переглянути справжнісіньке інтерв'ю наших розумних дітлахів.

По завершенню вихованці виконали імпровізований флешмоб: