Засідання ММО вихователів старших груп

" Формування основ здорового способу життя.

Основи безпеки життєдіяльності "

Мета: систематизувати знання дітей про правила вуличного руху, протипожежної безпеки та у випадку, якщо дитина загубилася на вулиці; вправляти в умінні   житті; формувати у дітей розуміння того, що своє здоров'я та життя потрібно берегти і захищати; розвивати спостережливість, увагу, мислення; виховувати любов до природи, відповідальне ставлення до свого життя; виховувати повагу до працівників патрульної поліції та працівників пожежної частини.

Також адміністрація закладу вдячна працівникам патрульної поліції та пожежної частини за сумлінну співпрацю.

Разом з цим, хочеться окремо виділити роботу працівників патрульної поліції, які надали нам відео для методичного об'єднання на тему: "Алгоритм дії полісменів у разі їх виклику".

Для перегляду інших фотографій перейдіть за наступним посиланням