"Вуличне" мистецтво: гігантські малюнки

18 серпня 2016 року вихованці нашого дошкільного навчального закладу були залучені до чергового запланованого заходу літнього-оздоровчого періоду під назвою «Вуличне мистецтво: гігантські малюнки». Працівники закладу закликають батьків та колег не обмежувати дітей при малюванні форматом листка А4: нехай дитина іноді й малює велетенські картини на вулиці, поблизу домівки, або ж прогулянці в ДНЗ.

Наші ж малята молодшого дошкільного віку малювали на асфальті, що був вкритий велетенським суцільним папером, а діти середнього та старшого дошкільного віку мали змогу відчути себе справжніми художниками, малюючи на величезних пінопластах. Зміст нашого заходу мав розвиваючий характер, він був спрямований безпосередньо на розвиток творчості кожної дитини у відповідності з її індивідуальними можливостями та віковими особливостями. Разом з тим, такий вид образотворчої діяльності неймовірно захоплює кожну дитину. Вони відчувають незабутні позитивні емоції, а за емоціями вже можна судити про настрій дитини, про те, що її радує, а що – засмучує.

Отож малюйте зі своїми дітками та вихованцями на вулиці, створюючи власні велетенські витвори «вуличного» мистецтва, адже літо ще не закінчилось!

Для перегляду інших фотографій перейдіть за наступним посиланням