Водний боулінг

Нашим вихованцям сумувати у садку не доводиться. Для того, щоб дітки не нудились і з більшим захватом проводили час на прогулянці, педагоги закладу, разом із вихователем-методистом Когут Н. М., музичним керівником Лучковською І. В. та діловодом Савченко Л. А., потурбувались про цікаве дозвілля для них.

Переймаючи досвід, наших угорських сусідів із міста Добош, по використанню звичайнісіньких платикових пляшок у роботі, працівники навчального закладу влаштували для дітей усіх вікових груп дитячий водний боулінг. Для цього вони наповнили водою пластикові пляшки та додали в них трохи барвника. Малятам дуже сподобалась така незвичайна гра, то ж погратися із своїми дітками Ви можете і вдома. До того ж відкриємо Вам невеличкий секрет: якщо покласти всередину світлі палички, то можна грати в темряві.

Для перегляду інших фотографій перейдіть за наступним посиланням