Музично-спортивна розвага спільно з ДНЗ № 29

Сьогодні, 16 вересня 2016 року, до нашого садочку завітали в гості вихованці із сусіднього дошкільного закладу № 29. Разом з ними ми провели музично-спортивну розвагу у рамках Європейського тижня мобільності 2016. Вихованці нашого садочку та ДНЗ № 29 мали змогу виконати веселу та енергійну зарядку, взяти участь у цікавих естафетах, позмагатися в командах між двома закладами, покататися наввипередки на самокатах і велосипедах, у супроводі машини патруної поліції м. Мукачева. Разом з цим, працівник патрульної поліції провів бесіду з вихованцями щодо правил дорожнього руху. По завершенню нашого свята на дітей чекав солодкий сюрприз, а завідувачі ДНЗ 19 - Ксенія Грицу, та ДНЗ № 29 - Анжеліка Білей, нагородили учасників медалями.

Пропонуємо переглянути відео фрагменти нашого цікавого свята, а фотоматеріали ви знайдете у фотоальбомі

Музично-спортивна розвага спільно з ДНЗ № 29