Літній Тиждень безпеки дитини

На виконання Законів України «Про пожежну безпеку», «Про дорожній рух», а також з метою попередження надзвичайних ситуацій, спричинених дітьми, зменшення кількості випадків травмування та загибелі дітей на них, навчання дітей правилам безпечної життєдіяльності, у закладі із 11 по 15 липня 2016 року проходив літній Тиждень безпеки дитини. Під час якого було проведено різні форми роботи, спрямовані на ознайомлення вихованців з правилами безпеки життєдіяльності у довкіллі та формування практичних навичок.

Наші педагоги провели у кожній віковій групі заняття, досліди, дидактичні ігри, бесіди на різні теми, такі як наприклад, "Лікарські і отруйні рослини", "Безпечні та небезпечні предмети", "Маленькі пішоходи", "Зелений патруль, "Ліки від матінки Природи" тощо. Дошкільнята отримали яскраві враження, закріпили вже набуті раніше знання, й разом з цим вони мали змогу повправлятися у їх практичному застосуванні.