Гігієнічні вимоги до одягу дитини

Поверхня виробів, що не контактує безпосередньо зі шкірою дитини, може бути оздоблена синтетичними матеріалами.

Дозволено використовувати поліамідні текстуровані нитки для зашивання миска в дитячих панчішно-шкарпеткових виробах.

Костюми купальні, карнавальні, бальні і театральні, одяг святковий із синтетичних та штучних матеріалів дозволено носити епізодично.

Як підкладку в одязі дітей можна використовувати синтетичні тканини.

Для дітей до трьох років

• Одяг першого і другого шарів має бути виготовлений винятково з натуральних тканин.
  • Дозволено використовувати штучну тканину як підкладку одягу третього шару.
  • З'єднання деталей, обметування зрізів, оздоблювальні шви одягу можуть бути зроблені синтетичними нитками, якщо шви не контактуватимуть зі шкірою дитини
  • Шви готових виробів мають бути закріплені.
  • На білизні дітей можуть бути аплікації, вишивки, оздоблення швів із синтетич­них та штучних матеріалів, а також обробки, виконані методом друку та термодруку якщо
  • вони не стикатимуться з тілом дитини.

Для дітей від трьох до семи років

• Дозволено одягати панчішно-шкарпеткові вироби з пряжі змішаних волокон (50% натуральних і 50% хімічних волокон).
  • Одяг другого шару може бути з натуральних, штучних та змішаних тканин, вміст натурального волокна в останніх має бути не менше 50%.
  • Білизна першого шару (труси, майки) з хімічних волокон, вовняної чи напіввовняної пряжі для дітей повинна мати внутрішню бавовняну ластку.