Екскурсія до Мукачівської міської бібліотеки

(до Дня Конституції України)

29 червня в Україні відзначають День Конституції. Це Основний Закон нашої держави, в якому закріплено правові основи України. Відповідно до тієї ж Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом - Днем Конституції України. То ж для наших вихованців ми організували екскурсію до міської бібліотеки, під час якої бібліотекар Дюлай Е. М. та вихователь середньої групи Тімосевіч Ю. Є., привернули увагу дітей до інфо-зони читальної зали "Варто знати". Малята пригадали державну символіку України. Бібліотекар розкрила дітям зміст понять: право, обов'язок, закон, відповідальність. Залюбки малята переглянули мультфільми з серії "Азбука прав дитини". Після чого обговорили деякі права й обов'язки, що прописані в Конституції України.