День цукерки

Протягом липня малечі дошкільного навчального закладу № 19 сумувати не доводиться. Для того, аби це літо дітям запам'яталось, вихователі та музичні керівники дошкільного закладу  проводять цілу низку конкурсів, пізнавальних програм, ігор та розваг. Крім того, дошкільнят розважають пізнавальними екскурсіями, веселими вікторинами та виставами лялькових театрів.

Сьогодні, 28 липня 2016 року, у закладі непростий день, а тематичний - День цукерки. Саме тому вихователі усіх вікових груп та музичний керівник, Лучковська І. В., влаштували на діток тематичну музичну розвагу. Під якої малеча із задоволенням співали пісеньки «Літечко настало» та «Веселий хоровод». Також діток чекало розмаїття конкурсів, розваг, естафет та ігор. Наприкінці, наш музичний керівник розважала малечу справжньою дитячою дискотекою, а вихователі займалися разом з ними гімнастикою та навчали малюків бути дружніми один до одного. Разом з тим, після закінчення розваги, дошкільнята отримали солодкі подарунки.

Адміністрація закладу, сподівається, що заходи, які підготували вихователі та музичні керівники для діточок, дозволять діткам не лише оздоровитися, а й змістовно та весело проводити час у літній оздоровчий період 2015-2016 н. р.